Naše nabídka - Realizace nových koupelen

Domácnost není obrázkem z katalogu, ale pestrou prezentací životního stylu svých obyvatel, jejich nápadů a oblíbených předmětů. Je prostorem, který nás reprezentuje, klademe na ni různé nároky. Je proto velmi důležité koupelnu zařídit nejenom pěkně ale i účelně.

Jsme tady pro Vás, abychom z koupelny udělali příjemné místo, kde budete rádi začínat a končit každý Váš den.

Chcete se osobně podílet na Vaší nové koupelně?
Chcete ovlivnit její konečnou podobu a funkčnost, která vychází z Vašich potřeb?

Pro lepší představu o Vaší budoucí koupelně Vám nabízíme grafický návrh koupelny. V něm se budeme snažit najít to nejlepší společné řešení. Poradíme Vám s výběrem vhodných materiálů v souladu s estetikou, funkčností a technickými možnostmi.

Pokud zařizujete koupelnu, kterou chcete navrhnout, je vhodné si domluvit schůzku s některým z odborných prodejců koupelnového studia. Projdeme si barevné rozložení a formáty obkladů a dlažeb, rozmístění zařizovacích předmětů. Čím přesnější míry půdorysu dostaneme, tím kvalitnější bude výsledný grafický návrh Vaší koupelny. Důležité je do projektu zakreslit rozmístění a velikost oken a dveří. U podkroví je vhodné přidat řez objektem. Při realizaci koupelny naší firmou zaměřujeme objekt zdarma. Nabízíme možnost konzultace stavebních možností přímo na místě stavby a služby architekta.

Při nákupu materiálu je grafický návrh zdarma samozřejmostí.

Každý projekt koupelny má pro nás stejnou prioritu. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a hledáme optimální řešení.

Zvětšit Zvětšit Zvětšit Zvětšit Zvětšit Zvětšit Zvětšit Zvětšit Zvětšit Zvětšit Zvětšit Zvětšit