Naše nabídka - Koupelnové studio - Vodovodní baterie

Hansgrohe

Více než stoletá historie podniku je velmi zavazující. Ve firmě Hansgrohe t znamenánespokojitse nikdy se stávajícím stavem , nýbrž být vždy o krok vpředu.Hansgrohe určuje nové trendy a světové standardy ve vývoji koupelen. Staňte se i vy jedním zmnoha spokojených uživatelů koupelen s výrobky Hansgrohe.

Grohe

Radost z vody. Výrobky GROHE garantují perfektní tok vody a poskytují vyjímečný zážitek s vodou. Revoluční produkty , které úspěšně spojují kvalitu, design a technologii. Nejen krása v detailu , GROHE design sjednocuje tvar a funkci. Komfort a dlouhotrvající kvalita produktů je potvrzena testy nezávislých institucí.

Tress

Jedinečný design předního španělského výrobce armatur nabízí značka Tress. Z vnějšku moderní a elegantní, uvnitř nejnovější technologie.Váš ideální spojenec do koupelny.

Jika

Působivý design, vysoká kvalita, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to je JIKA. S našimi výrobky je zařizování koupelny hračkou. Pojďte si hrát.

Ideal Standard

Důkazem špičkové technologie je vývoj, výroba a využití keramických disků v armaturách. Jedná se o patent společnosti, který vychází z výzkumu pro kosmický program. Tento převratný princip je široce využíván pří výrobě kartuší do pákových směšovacích armatur i u ostatních světových výrobců.

Novaservis

Je předním českým výrobcem vodovodních baterií a koupelnových dopňků. Široký sortiment výrobků uspokojí každého zákazníka. Samozřejmostí je spolehlivý záruční i pozáruční servis. Společnost také úspěšně exportje do řady zemí světa.

Reitano

Baterie Reitano jsou bestsellery ve svém oboru. Není čemu se divit. Hravý design ve spojení s dokonale odvedou prací, navíc přijatelná cena. S růstem vašich požadavků roste i nabídka našeho sortimentu, stejne jako jejich kvalita.

Alpi

Italská značka vodovoních baterií Apli dotváří vzhled koupelny výrobky, které navazují design italských umyvadel a další sanitární keramiky. Do své koupelny se zamilujete.