Naše nabídka - Koupelnové studio - Stavební chemie

SCHÖNOX

Sortiment zahrnuje lepidla, spárovací hmoty, podlahové a stěnové vyrovnávací stěrky, rychletuhnoucí speciální potěry, malty na opravy a montážní cementy, penetrace, izolační systémy. Kromě samotného prodeje těchto kvalitních profesionálních hmot nabízíme našim zákazníkům také technicko-poradenský servis v podobě seminářů a školení, či praktických ukázek zpracování výrobků SCHÖNOX

Schlüter-Systems

Opravdu úspěšné nápady jsou často výsledkem dlouholeté zkušenosti, spojené s velkou kreativitou. Usnadňujeme život všem, kteří mají co do činění s dlažbou či obklady, at už je to obkladač, stavebník nebo projektant. Servis, odborné poradenství, školení. Lhostejno, zda renovujete nebo stavíte, Schlüter-Systems Vám nabízí individuální konstrukce s kompletním vybavením.

Prince Color

Lepidla na obklady a dlažby, vodotěsné izolace, správkové hmoty, komplexní technologie bazénů, podlahové systémy do průmyslu a občanské vybavenosti, stěrkové izolace proti vodě, povrchová úprava konstrukcí zateplovací systémy, lepidla na obklady, spárovací hmoty, malty, potěry, sanační omítky. Kompletní nabídka pro vaši stavbu i rekonstrukci.

Soudal

Naše produktová řada představuje ucelenou řadu výrobků v hobby i profesionálním provedení, která dává našim zákazníkům možnost volby nejlepšího výrobku, jenž potřebuje pro svou práci.

KVK

Výrobní sortiment zahrnuje maltoviny, omítkoviny, lepidla, spárovací hmoty, sanační a zateplovací systémy, speciální stavební chemii, hydroizolační pásy a asfaltové šindele, mleté vápence a dolomity.

Knauf

Nabízí bohatý výrobní program od zdících malt a štuků, po betony, spárovací hmoty a lepidla.Výrobní sortiment je doplněn odborným poradenstvím, samozřejmostí je dokonalý servis, prodej náhradních dílů , stejně jako odborné zaškolení.