Naše nabídka - Koupelnové studio - Sprchové kouty

Kaldewei

Vše hovoří pro německou smaltovanou ocel Kaldewie o síle 3,5 mm. Zaručuje vynikající stabilitu, výrazně vyšší tvrdost a odolnost oproti akrylátu. Vaničky Kaldewei nabízí trvanlivost, bezpečnost a rozmanitost designu s 30letou zárukou.

Huppe

Dokonalá krása – krásná dokonalost. Přesvědčivě jednoduché – jednoduše přesvědčivé. Výrobky Huppe spojují nejvyšší standardy s ohledem na kvalitu, funkčnost a snadnou péči Elegance, komfort a spolehlivot provází Huppe od roku 1889.

Palme

Rodinná firma Palme byla založena roku 1972 v Německu .Chceme být zajímavým partnerem pro všechny naše zákazníky, proto se pyšníme různorodostí modelů zdůrazňující design, ušlechtilými materiály a dlouholetou funkčností.

Ravak

Za kvalitu sprchových koutů hovoří naše dlouholeté zkušenosti. U našich výrobků nebudete mít problém s otevíráním dveří, nečistotami v nepřístupných místech ani s protékáním vody mimo sprchový kout. Ravak naslouchá, poradí, inspiruje, líbí se.

Roltechnik

Se značkou ROLTECHNIK si do vlastní koupelny přinesete evropskou kvalitu, ověřenou úspěchy na nejnáročnějších světových trzích. V sortimentu firmy lze najít řešení pro každou koupelnu, požadavky zákazníků lze navíc řešit i netypizovanými výrobky na míru.

Riho

Chce nabídnout službu těm zákazníkům, kteří vědí, co chtějí a kteří ví, v čem je tajemství kvality koupelnových systémů. Sprchové kouty Riho si jistě najdou místo v každé koupelně.

Teiko

Spolehlivé sprchové kouty rozmanitých tvarů představuje značka Teiko. Dokonalé detaily všech výrobků tvoří harmonický celek, který jistě patří do české koupelny.

Ideal Standard

Sprchové kouty mají vynikající, elegantní a minimalistický design. Všechny modely jsou vybaveny průsvitným těsněním, které zajistí vodotěsnost koutu. Sprchové kouty jsou určeny nejnáročnějším zákazníkům.

Polysan

Vše, co sprchový kout má mít, najdete v sortimetu značky Polysan. Spojení kvality s funkčností skýtá vysoký komfort, který z pouhého sprchování dělá zážitek. Design spojený s relaxací, račte vstoupit.

Ronal

Koupelna dnes již není jen místem očisty těla, ale díky vaně či sprchovému koutu může být i místem Vaší relaxace. Široká paleta variant sprchových koutů či pevných "walk-in" sprchových zástěn Vám dokáže poskytnout tu pravou radost ze sprchování.

Jika

Působivý design, vysoká kvalita, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to je JIKA. S našimi výrobky je zařizování koupelny hračkou. Pojďte si hrát.

Kolo

Kvalita a elegance, rozmanitost tvarů a řešení. To jsou sprchové kouty Kolo, které přesvědčují vysokou kvalitou a dávají ty nejlepší předpoklady, aby se sprchování stalo nejmilejší chvílí každého nového dne po celý rok.