Naše nabídka - Koupelnové studio - Sanitární keramika a koupelnový nábytek

Geberit

Závěsné systémy Geberit jsou základem každé moderní koupelny. Zajistí vám úspru vody, úsporu místa, snadnou údržbu a snadný úklid pod zavěšenou keramikou. Je to skrytý spolehlivý dříč, který udrží až 400 kg.

Jika

Působivý design, vysoká kvalita, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to je JIKA. S našimi výrobky je zařizování koupelny hračkou. Pojďte si hrát.

Laufen

Užijte si každý okamžik v koupelně,bez výčitek svědomí, bez starosti. Promyšlený design, preciznost provedení, kvalitní materiály s možností povrchové úpravy, to jsou koupelny se zařízením Laufen. S námi se stane koupelna místem příjemného odpčinku každý den.

Roca

Dokonalý a originální design, maximální využití prostoru, dlouhá životnost a samozřejmě technicky dokonalé výrobky. To všechno každý z nás automaticky očekává od své koupelny. Komfort uživatelů byl také hlavním důvodem, proč začali designéři značek Laufen, Roca a Jika pracovat na vskutku zázračných technologiích snadné údržby povrchů sanitární keramiky. Koupelna s inspirací. Místo, kde jste sami sebou.

Villeroy & Boch

Proslulá lifestylová značka nabízí funkční design v nejvyšší kvalitě. Známá je povrchová úprava, díky níž je údržba vaší koupelny velmi snadná. Renomovaní designeři ve službách Villeroy & Boch tvoří pro vás, vy už jen stylově zařizujte a dopřejte si pohodlí a komfort světové značky ve vaší koupelně.

Krajcar

Věříme, že zaujmeme zákazníky svou kvalitou, poctivostí a příznivou cenou. Pan Jiří Krajcar vyrábí nábytek s maximálním důrazem na kvalitu provedení. Dodává na náš trh designové výrobky nejvyšší české kvality.

GSI

Designová a líbivá kremika s glazurou Eurowhite , která vyniká lepší kvalitou a více zvýrazňuje své jedinečné elegantní tvary. Je bělejší, zářivější, zkrátka, není bílá jako bílá. Samozřejmostí je řada doplňků k Vaší plné spokojenosti.

Kerasan

Designová keramika Kerasan si nalezla velkou oblibu u řady zákazníků. Ostrost hran odlečena zaoblenými rohy patří do moderní koupelny. Hledáte něco z doby minulé ? Nabídka retro keramiky určitě osloví i náročné zákazníky.

Ideal Standard

Velkou intuicí firmy je skutečnost, že výrobky sanitární keramiky považovala vždy za součást "zařízení" domu - za opravdové kusy nábytku, jako kdyby se jednalo o pohovku nebo knihovnu. Vzhledem k tomuto základními principu se vítěznou volbou stalo svěření projektu každého nového výrobku největším návrhářům a designérům.

Erra

Nejnovější trendy koupelnovéhonábytku splňije značka Erra. Český výrobce koupelnového nábytku spolupracuje s předními výrobci umyvadel a doplňků, se kterými vytvářejí harmonický celek. Tvarová i barevná rozmanitost nabízí široké množství využití . S nábytkem Erra bude vaše koupelna nejen krásná a i praktická.

Kolo

Pod značkou Kolo se skrývá výjimečně široký a komplexní sortiment moderního koupelnového vybavení. Design výrobkových řad odpovídá aktuálním trendům, samozřejmostí je důraz na vysokou kvalitu. Výrobky jsou výraběny z vysoce jakostích materiálů, zaručující dlouhou životnost.

Ravak

Moderní a kvalitní umyvadla z umělého mramoru doplňují svými tvary bohatý sortiment výrobků značky Ravak. Vzájemnou kombinací tak odbouráme všechna zbytečně nevyužitá místa ve Vaší koupelně.

Hatria

Italská keramička Hatria s tradicí od roku 1967 vznikla původně jako výrobní závod Villeroy Boch Group. Hatria nabízí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou, originální design oceněný na řadě světových výstav.

Euro Ceramica 2000

Je jedním z nejvýznamnějších výrobců koupelnového nábytku v České republice. Ze široké škály nabízených nábytků si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník. Přejeme vám, aby se pro vás stalo používání našich výrobků každodenním potěšením.

Eden

Hlavním cílem jsme si zvolili uspokojovat stále náročnější požadavky našich zákazníků. Přesvědčte se sami a seznamte se s našimi výrobky.Ať už hledáte jakýkoli styl, zpracování nebo cenu, najdete to u nás - v ráji - v EDENu.

Dřevojas

Koupelnový nábatek s letitou tradicí, novým, nápaditým designem z kvalitních materiálů a příznovou cenou. Ze široké palety barev a tvarů si jistě vyberete.