Naše nabídka - Koupelnové studio - Otopná tělesa

P.M.H.

Elegance, desing a nejvyšší kvalita zaručují dlouhou životnost a spokojenost uživatele. Samozřejmstí je řada praktických doplňků, které spolu s otopným tělsem vytvoří harmonický funkční celek.

Isan

Značka Isan reprezentuje tradičního dodavatele s více než 50 lety zkušeností, který svým zákazníkům dodává bohatý sortiment koupelnový radiátorů. Špičkové technologické postupy a progresivní myšlení jso zárukou technických i designových paremetrů té nejvyšší kvality.

Enix

Otopná tělesa značky Enix splňují inejnáročnější estetické požadavky zákazníka. Samozřejmostí je vysoká kvalta povrchové úpravy.

Novaservis

Známý dodavatel otopných těles Tivolis přináší na náš trh moderní desing, technickou dokonalost, spolehlivost a účinnost. To vše ve velmi krátkých dodacích lhůtách za skvělé ceny.

Ravak

Příjemné teplo v moderním designu . Všechny radiátory Ravak se vyznačují elegantním vzhledem, který spojuje čistý a jednoduchý design. Kvalitní nerezový povrch dává doživotní příslib proti proreznutí. Ravak nabízí atypická řešení dle Vašich potřeb. Doplníme Vaši koupelnu.

Korado

Je největším českým a jedním z největších evropských výrobců ocelových otopných těles, radiátorů již od roku 1990. Nabízí komplexní škálu otopných prvků prvotřídní kvality. Vyzkoušejte nové modely se zcela novými technologiemi.

Thermal Trend

Prioritou značky je dostupnost svých výrobků pro nejširší okruh spotřebitelů. V naší nabídce najdete ocelová koupelnová tělesa, jak standardních typů a rozměrů, tak i jejich různá atypická provedení dle přání zákazníka, v široké škále barev, s možností kombinovaného či pouze elektrického vytápění.